Biz Kimiz? 
Vural MYS İnşaat Yapı Hizmetleri özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bölgesinde yeni ismi ile inşaat sektörüne atılmış çevreciliği ve sağlığı ilke edinmiş firmalardan biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.

Firmamız kurulduğu günden buyana taahhüt işleri, ticari binalar ve konut inşaatı alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir alt yapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı rahatlığın ve konforun sınırsızca hissedildiği alanlar yaratmıştır.  Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için olmazsa olmazdır.

  Vural MYS inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projeler de % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir