İnce inşaat nedir?

Binalarda taşıyıcı sistemlerin imalatlarının bitirilmesinin ardından diğer adı ile harçlı imalatlar olarak da adlandırılan, duvar, zemin, döşemeler ve cephe kaplamaları tamiratlarının yapılması ve yenilenmesi isleri olarak adlandırılabilir

İnce inşaat kalemleri nelerdir?

  • Yapı duvarları örme işleri (yalıtım tuğlası, precast, gazbeton, doğal taş duvar vs.)
  • İç ve dış cephe kaplamaları ( giydirme sistemi, ankarajlı sistem, cam giydirme, porselen kaplama, doğal taş kaplama gibi cephe kaplama sistemleri )
  • Beton veya betonarme mevcut yüzeylerin tamiratının yapılması
  • Dış ile iç cephe mineral, çimento, akrilik bazlı macun gibi sıva işlerinin yapılması
  • Çimento bazlı , kumlu , sertleştirilmiş, katkılı, donatılı şap gibi sistemler ile tesviye betonu yapılması
  • Suni taşlar , doğaş taşlar , granit , porselen ve zemin sistemleri olan seramik ve duvar kaplamalarının yapılması
  • Dış ve iç cephelerin dekoratif veya endüstriyel boya kaplamalarının yapılması
  • Alçı , sıva , boya işlemlerinin tamamlanarak tüm tadilat ve dekorasyon işlemlerinin yapılması

Yurt içerisinde birçok ilde ince inşaat kalemleri üzerine referans sahibi olan firmamız , özellikle market sektörü ve ticari alanlar bakımından birçok ince inşaat kalemleri hizmeti vermiştir. Firmamız , ticari alanlar başta olmak üzere ; fabrika inşaatları , okul veya hastane inşaatları , spor alanları ,endüstriyel tesisler , konut inşaatları bazında zemin sistemleri ve diğer ince inşaat kalemleri üzerine geçmişten günümüze birçok proje ve referanslar edinmiştir.
Yapmış olduğumuz her bir referans ve hizmet verdiğimiz tüm projelerde başarılı , kaliteli , estetik ve ilkeli çalışma politikamız çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük kazanımımız olarak ifade etmekteyiz. Devamlı gelişmekte olan yapı ve inşaat sektöründe , uzun yıllar hizmet vermek en önemli politikamız olup sektör içerisinde lider firmalar arasında yer almak ise en büyük hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

İnce İşler Fiyatları:

Faaliyet bölgemiz olarak Adana  ince işler fiyatları açısından diğer illerimiz ile farklılık göstermekle beraber , fiyat teklifi almak veya hizmet talep etmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.