Hizmet Galerisi Hizmet Galerisi


Vural MYS İnşaat Yapı Hizmetleri Konut İnşaatları


Şartları ne olursa olsun, herkes rahat edeceği bir ev veya huzur bulabileceği bir konut hayal eder. Dolayısı ile herkesin, gönlünce ve içine sinen bir konutta yaşama isteği vardır. Söz konusu konut olunca, hayatın diğer gerçeklerinden farklı olarak onlarca kriter karşımızda durmaktadır. Bunlardan en önemlisi konut konusunda bir uzmana danışmak ve yatırımımızı bu doğrultuda yapmaktır.


Vural MYS İnşaat Yapı Hizmetleri Firması olarak siz kıymetli müşterilerimize, hem konut projeleri için danışmanlık hem de bizzat konut projeleri hizmeti vermekteyiz. Sektördeki yıllarımızı geçirdiğimiz şu günlerde, birçok konut projesi gerçekleştirmiş olmakla birlikte, yükselen yeni değerleri de her an takip etmeyiz. Her konutun değeri bir diğerinden farklıdır ancak genel itibari ile konut projelerinde değerlendirme yapılırken; fiziki yapı, sosyal avantajlar, uygun ulaşım olanakları, muhit, kanuni açıdan onay ve konuttaki diğer paydaşlar hesaba katılmaktadır.


Konut projeleri, Vural MYS İnşaat Yapı Hizmetleri’nin üzerinden en çok mesai harcadığı hizmetlerden biridir. Herhangi bir konut projesi için girişimde bulanacağınız anda Vural MYS İnşaat’ın bu konudaki uzun müddetten beri var olagelen tecrübesini değerlendirebilirsiniz. Proje çizimine başlamadan önce ve proje çizimi esnasında, hatta sonrasında dahi mutlaka müşteriler ile sıkı diyalog, karşılıklı güven, zamanında teslim,  firma olarak en çok dikkat ettiğimiz hususların başında gelmektedir. Konut projeleri bir bakıma geleceğe yatırım olduğundan, Vural MYS İnşaat sizlere bu noktada menfaat sağlamaya çalışmaktadır.